Yeni dizi MERYEM başladı

0
153

 

Yaz dizilerine yeni katılan MERYEM izleyiciden tam not alacakmı merak konusu.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, yaklaşık bir yıl süren çalışmanın ardından ekrana gelen dizinin konusu oldukça hüzünlü. Meryem babasıyla yaşayan kendi halinde bir genç kızdır. Sevgilisi Oktay ise yeni atanmış bir savcıdır.

Oktay’ın bir seyahat sırasında kaza yapması bir kadının ölümüne yol açar. Meryem, sevgilisinin suçunu üstlenmek zorunda kalır. Savaş ise ölen genç kadının nişanlısıdır ve sevgilisini öldüren Meryem’den en acı intikamı almak için savaşacaktır.

Oktay ise sevgilisinin kendi suçunu üstlenmesi üzerine gerçekleri itiraf edip etmeme arasında kalacaktır.
Dizinin kadrosunda, Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Kenan Acar, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu ve Bestemsu Özdemir gibi başarılı ve genç isimler yer alıyor.
Dram ağırlıklı dizinin ilk bölümü oldukça ilgi gördü. Bizim tahminimiz dizinin daha uzun süre ekranlarda kalacağı yönünde. Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin de yapımcılığını üstlenen TMC Film bu tür dram projelerinde oldukça başarılı.
Dizinin yönetmen koltuğunda ise alanında oldukça başarılı bir isim olan Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Emre Özdür ve Başar Başarır ise dizinin senaryosunu birlikte kaleme alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here