Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur boşanıyormu.

0
172

Ünlü popçu Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Merve Boluğur’la iki yıl süren evliliklerini noktalama kararı aldıklarını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. İşte çiftin boşanma nedeni.

Haklarında çıkan ayrılık iddialarını sürekli yalanlayan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, sonunda iddiaların gerçek olduğunu ortaya çıkaran bir açıklamayla evliliklerinin boşanma noktasına geldiğini paylaştı. Boşanma kararını Murat Dalkılıç açıkladı.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un uzun süredir aralarının bozuk olduğu magazin gündeminde sürekli yer alıyordu. İkilinin sürekli kavga ettiği, bu sebeple de ayrı ayrı gezmelere gittikleri gündeme düşmüyordu.

Uçankuş’un haberine göre çiftin ayrılığına neden olan en büyük olay Çeşme’de yaşandı. İşte o haber..

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur yine bir konuda tartışıp kavga etti. Bunun üzerine Murat Dalkıkılıç tek başına dışarı çıktı. İşte ne olduysa o zaman yaşandı.
Kavganın ardından Murat Dalkılıç’ı sakinleşmesi için Eser Yenenler Çeşme’deki evine davet etti. Murat Dalkılıç’ı davet ettiği yere kız arkadaşlarını çağırdı.
Çiftin boşanma davası eylül ayının ikinci haftası yapılacak. İkili, Kartal Aile Mahkemesi’nde bir araya gelecek ve evliliklerini sonlandıracak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here